System poziomowania T-Lock™ - Klip + Klin

System poziomowania T-Lock™

System ten został opracowany w trosce o idealną płaszczyznę układanych płytek na każdej powierzchni. Zapewnia, że ułożone płytki będą wypoziomowane w każdym miejscu na zasadzie „płytka do płytki” (każda płytka jest wyrównywana względem płytek, które ją otaczają). Zapobiega występowaniu odkształceń spowodowanych twardnieniem zaprawy klejowej. Jest też niezastąpiony w przypadku płytek wielkoformatowych i płyt kamiennych, które ze względu na swoje bardzo duże wymiary często są wygięte. Zaletą tego systemu jest to, że układanie płytek zajmuje mniej czasu, ponieważ nie trzeba ich poziomować w tradycyjny sposób. System Perfect Level Master sprawdza się doskonale w przypadku osób, które nie przepadają za narzędziami, umożliwiając im uzyskanie idealnie równych powierzchni.

  • wytrzymałe klipsy, kliny wielokrotnego użytku
  • dostępne różne rozmiary: 1 mm, 2 mm, 3 mm
  • wyjątkowo prosty system

Jak używać systemu poziomowania płytek T-Lock™

T-Lock™ Tile Leveling System 1/4

Po nałożeniu kleju za pomocą kielni usuń nadmiar zaprawy z brzegów płytki i wsuń pod nią klips. W zależności wielkości płytki ustaw z każdej strony jeden lub kilka klipsów.

T-Lock™ Tile Leveling System 2/4

Wsuń klin do otworu w klipsie. Zaleca się użycie dwóch klipsów i dwóch klinów na ok. 0,1 metra kwadratowego.

T-Lock™ Tile Leveling System 3/4

Aby poziomowanie płytek było łatwiejsze, zaleca się stosowanie specjalnych regulowanych szczypiec, choć nie jest to konieczne.

T-Lock™ Tile Leveling System 4/4

Po wyschnięciu kleju usuń klipsy. Można to zrobić za pomocą gumowego młotka lub kopnięciem. Aby klipsy odpowiednio się łamały, należy usuwać je wzdłuż fug.

Warto zobaczyć nasze filmy instruktażowe na Youtube, dzięki czemu wszystkie detale systemu Perfect Level Master będą dla Państwa jasne i zrozumiałe.

Zobacz również:

© 2014 Perfect Level Master