O Nas

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, która poszukuje partnerów handlowych na całym świecie. Działały już w Kanadzie, USA, Anglia i kilku innych. Jeśli szukasz szybko rozwijającej się firmy o globalnym zasięgu, interesuje cię stała współpraca i stały dochód, a jednocześnie chcesz realizować swoje pasje i marzenia dołącz do nas i zostań naszym dystrybutorem i partnerem handlowym.

Jak zostać naszym dystrybutorem

System poziomowania płytek Perfect Level Master ma wiele zalet – zapewnia większą dokładność i szybsze tempo pracy oraz poprawia ogólny wygląd pokrytej płytkami powierzchni, niezależnie od tego, czy jest ona duża, czy niewielka. Nasze rozwiązanie jest jednym z najbardziej popularnych systemów poziomowania płytek, zarówno wśród majsterkowiczów, jak i fachowców. Rozszerzenie Państwa asortymentu o system Perfect Level Master z pewnością wpłynie na wzrost sprzedaży i wielu nowych zadowolonych klientów. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Jeden z naszych regionalnych przedstawicieli handlowych odezwie się do ciebie w ciągu 2–3 dni roboczych i odpowie na wszelkie pytania dotyczące tego, jak zostać dystrybutorem systemu Perfect Level Master.

Dlaczego warto wybrać oferowane przez nas systemy?

  • wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach
  • jedyny na rynku i niezastąpiony system do układania płytek wielkoformatowych
  • szybka, rzetelna i przyjazna obsługa klienta
  • ze względu na swoje liczne zalety nasze systemy stają się coraz bardziej popularne na całym świecie zarówno wśród doświadczonych glazurników jak i osób początkujących

Napisz do Nas

Zobacz również:

© 2014 Perfect Level Master